O Nas

Fasady, drzwi i okna produkujemy od wielu lat. Stale powiększamy rzeszę Klientów zadowolonych z wysokiej jakości naszych produktów i naszego serwisu.

Profesjonalnie wykonane i solidnie zamontowane fasady, drzwi i okna cieszą nas, dają nam poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Nie ma nikogo, kto chciałby mieć przeciekające, nieszczelne, toksyczne, źle zamontowane fasady, okna i drzwi. Nie chcemy się niepokoić o ich trwałość, szczelność, o to czy tym razem zamkną się czy też nie. To fasady, okna i drzwi dzielą nas od wilgoci, zimna hałasu i zagrożeń. Łączą nas z błękitem nieba, słońcem i świeżym powietrzem. Pozwalają utrzymać ciepło domu i zapraszają do naszych wnętrz światło. Są wizytówką firmy, domu i mieszkania. Dają mu duszę. Przez okna patrzymy na świat.

Sprawianie radości naszym Klientom poprzez dostarczanie im solidnych, trwałych i funkcjonalnych fasad, drzwi i okien oraz fachowego serwisu to nasza pasja, źródło dochodów i satysfakcji.

Jesteśmy wybierani przez Inwestorów jako wiarygodny ekspert określający koszt inwestycji w zakresie stolarki budowlanej. Dzięki nam nasi Klienci mogą tworzyć wiarygodne i realne budżety swoich inwestycji, oraz podejmować trafne decyzje jeszcze przed ich rozpoczęciem.

Działamy od 26 lat za sprawą zaufania zdobytego m in. dzięki temu, że doradzamy naszym Klientom - gdy jest to możliwe - stosowanie rozwiązań mniej kosztownych i jednocześnie spełniających założenia oraz wymagania projektu. W zamian za naszą pomoc w zwiększaniu zysków i obniżaniu kosztów naszych Klientów chcemy ich zaufania i dalszych obustronnie korzystnych inwestycji.

Naszą zasadą jest granie na wspólny zysk.